סדנת קלפים

אז זהו שאני לא מגדת עתידות וקלפים הם לא רק משחק ילדים, אין נכון או לא נכון, רע או טוב וזו לא תחרות.

סדנת קלפים – אז מה כן?

הם יוצרים בהירות והבנה בכל תחום שנבחר ומאפשרים למשתתפות להיפתח ולהתחבר לרגש שלהן.

לכל מי שבוחרת קלף ישנה פרשנות אישית המבוססת על הידע, החוכמה וניסיון החיים שלה.

לקלפים שמות רבים- השלכתיים, מקלפים, טיפוליים, מטפוריים…

הם מאפשרים לנו לספר את סיפורנו האישי, להיות עבורנו כמראה המשקפת את התת מודע, מעבירים מסרים ותובנות לחיים והכי הכי חשוב סדנת העצמה בשילוב קלפים, גורמת לנו להכיר את עצמנו טוב יותר, להבין את הבחירות וההחלטות שלנו לגלות שיש פרשנויות רבות נוספות וטובות לכל סיטואציה שהחיים מזמנים. אני קוראת לכך- טכניקת מעוף הרחפן.

ישנם סוגים שונים של קלפים- מאוירים, צילומי טבע, אנשים, חפצים, קלפים עם משפט או מילה ומעולמות שונים- אגדות, סיפורי עמים, בעלי חיים, צמחים…

השתתפות בסדנת קלפים מאפשרת פיתוח יצירתיות, יעוץ והכוונה, התמודדות עם משברים, פיתוח תהליכי תקשורת, הקשבה ללא שיפוטיות, גיבוש ועבודת צוות ומתאימים לעבודה בתהליך אישי, עם זוגות, משפחות, צוותי עבודה וקבוצות.

תהליך סדנת קלפים

לפני תחילת הסדנה, מקבלות המשתתפות הסבר כיצד להסתכל על הקלף ולהבין שהחיבור לקלף נעשה מהבטן מהאינטואיציה.

נבחר נושא, עניין שמעסיק את המשתתפות, דילמה, (במעגל המשפחתי, האישי, המקצועי, הזוגי…), מגדירים אותו באופן מדויק ובהיר, בוחרים קלף או מספר קלפים, מניחים אותם על מפת תהליכים מתאימה לנושא הסדנה ומתחילים לצלול פנימה.

ניתן לבחור בגלוי, שרואים את הקלף או בסמוי כשהוא הפוך.

לעיתים קרובות ישנה הרגשה שהקלף בוחר אותנו הרבה יותר מאשר אנחנו בוחרות אותו.

מסקרן נכון?

ניתן להשתתף בסדנת קלפים העצמה- לשים את עצמך המרכז- חשיבה חיובית מעשית ולחוות בתהליך אישי את הערך והתועלת שבעבודה עם הקלפים.

ניתן ללמוד את טכניקת השימוש בקלפים במסגרת סדנה, להרחבת והעשרת ארגז הכלים המקצועי, המלמדת כלים מעשיים לעבודה עם קלפים יצירת מפות תהליכים וחושפת למגוון רחב של קלפים.

לשים את הקלפים על השולחן ולצאת לדרך.

"החלטה היא רק התחלה. כשמישהו מקבל החלטה הוא בעצם קופץ לתוך זרם חזק שנושא אותו למקומות שכלל לא חלם עליהם בשעה שהחליט." פאולו קואלו- האלכימאי

חייגו עכשיו 054-678-9190 או צרו קשר

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן